Biz Kimiz

EA PVC Dekor Ürünleri San.ve Tic.Ltd.Şti, profesyonel olarak uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeler ışığında 2008 yılında kurulmuştur. A-TACK markası ile genç ve dinamik bir firma özelliği taşımaktadır. 2010 yılından bu yana yapı sektörünün hemen hemen tüm projelerinde ve sistem uygulama firmalarının gerçekleştirdiği faaliyetlerde yer almıştır. Müşteri memnuniyetini öncelikli ilke olarak kabul edip, daima dürüst ve şeffaf bir şekilde sunmuş olduğu ürün ve hizmeti yerinde ve zamanında müşterileri ile buluşturarak her zaman rakiplerinden bir adım önde bulunmaktadır. Türkiye’nin kendi konusunda uzmanlaşmış ve herkes tarafından bilinen firmalarının tedarikçiliğini üstlenmektedir.  Yurt içinde yürütmekte olduğu projeler yanında yurt dışındaki çözüm ortaklarına ve müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet ile ülkemize katma değer yaratmaktadır. Sürekli değişen ve gelişen dünyada müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini ve evrensel trendleri takip ederek öncü konumda olmaya devam etmektedir.

Misyon

Sektörde uzmanlaştığımız tüm konularda güvenilir, dürüst, çevreye duyarlı, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sunan tedarikçi olma özelliğimizi devam ettirmeyi amaçlamaktayız. Türkiye’de ve diğer dünya ülkelerinde yapı sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin ve çözüm ortaklarımızın talep ve ihtiyaçlarını kesintisiz olarak yerinde ve zamanında karşılamak öncelikli görevimizdir.

Vizyon

Firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yurt içindeki öncü konumunu yurt dışına da taşıyarak ülkemize katma değer yaratmayı hedeflemektedir. Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte yenilikçi ve gelişime açık faaliyetler icra etmeyi ve hep birlikte sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmeyi planlamaktayız.